Магнітний збирач стружки. Довжина – 62 см.

1 570,00 грн

Код товару: m-374


Додати в список
бажань
В наявності
Кількість

Опис

Магнітний збирач металевої стружки 62х2,5 см

Магнітний збирач стружки призначений для збору різних металевих дрібних виробів, що мають магнітні властивості (стружка, болти, гайки, шайби, гвинтики, металеві деталі невеликих розмірів, голки, металеве сміття тощо). За допомогою магнітного збирача легко можна зібрати будь-які дрібні металеві вироби у важкодоступних місцях (пази та робочі місця на верстатах токарного, фрезерного, свердлильного типу, важко доступні кути в коробках, ящиках тощо).
Пластиковий захисний екран захищає від пошкодження рук гострими краями стружки в процесі збирання. Захисний екран може пересуватися робочою частиною для більш ефективного скидання матеріалу.
Проведіть магнітним стрижнем над стружкою, щоб зібрати її, потім перемістіть його в контейнер, висуньте поршень і стружка автоматично впаде в контейнер.  Легкий та зручний в експлуатації!
Магнітний збирач стружки складається з нержавіючої трубки, гумової ручки, захисного екрану, постійних неодимових магнітів із застосуванням механізму відключення магнітного поля.

Характеристики:

  • Діаметр стрижня: 2,5 см
  • Довжина робочої магнітної частини: 18 см
  • Довжина загальна: 62 см
  • Довжина з висунутим штоком: 98 см
  • Вага: 880 грам

Відгуки про товар

Про даний товар поки немає жодного відгуку. Ви можете залишити свій відгук першим!


Щоб залишити відгук про товар, вам необхідно авторизуватись в особистому кабінеті.

Авторизуватись